Уродженка Хутора-Михайлівського виборола третє місце на олімпіаді з української мови та літератури
Дар’я Нижник, учениця 10 класу Конотопського обласного академічного ліцею «Лідер» та уродженка Хутора-Михайлівського, стала призеркою ІІІ обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, здобувши третє місце. Про це…
