Кореспонденти інтернет-видання Druzhba.BEST побували на місці разом із ветеринарними лікарями організації UANIMALS, що приїхали в наш регіон за запрошенням проєкта “Доступна стерилізація”. Вчора вони відвідали прикордонну Середина-Буду, сьогодні працюють в місті Дружбі, а завтра відвідають селище Ямпіль.
«Є таке, коли кішки народжують, то більшість господарів або топлять котиків, або викидають на вулицю. Тим самим на вулиці безпритульних тварин стає все більше й більше, і як наслідок вони просто вмирають. Тому ми допомагаємо таким чином зменшити популяцію», – розповідає ветеринарна лікарка Наталія Соколова.
Під час свого візиту лікарі не тільки стерилізували, а й кастрували, робили щеплення від сказу, безкоштовно накладали гіпс й надавали безоплатний корм для котів та собак.
Фото: Позаштатний кореспондент Іван Веретенник / Druzhba.BEST.





