Минулого року мешканець Шосткинського району, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, кинув гранату під час сварки. Суд визнав його винним у скоєнні злочину. Про це повідомляє прокуратура Сумської області.
Глухівський відділ Шосткинської окружної прокуратури повідомив, що інцидент стався 8 грудня 2022 року в селі Шевченкове. Близько 16:00 біля продуктового магазину, під час сварки зі знайомими, 59-річний чоловік у стані алкогольного сп’яніння кинув гранату типу РГД.
Від вибуху пошкоджено два автомобілі, що були припарковані поруч. На щастя, серед людей постраждалих немає.
У суді обвинувачений своєї провини не визнав. Він заявив, що діяв із метою самооборони й нібито лише хотів налякати опонента, а гранату кинув саме його знайомий. Проте зібрані докази та свідчення очевидців повністю спростували цю версію подій.
Суд визнав чоловіка винним та засудив його до 5 років позбавлення волі.
