Російські війська минулої доби, 23 березня, здійснили черговий обстріл населених пунктів Дружбівської громади. Про це повідомляє Оперативне командування “Північ”.

Зокрема, під ворожий вогонь потрапили Хутір-Михайлівський, де зафіксовано два обстріли: два вибухи, ймовірно, внаслідок атаки FPV-дронів, а також ще один вибух, ймовірно, внаслідок скиду невідомого вибухового пристрою з безпілотника. У Чуйківці зафіксовано один вибух, ймовірно, внаслідок скиду невідомого вибухового пристрою з БпЛА.

Крім того, окупанти атакували сусідню Свеську громаду. У Марчихиній Буді стався один вибух, ймовірно, від FPV-дрона. У Дем’янівці зафіксовано один вибух, ймовірно, від FPV-дрона, а також один вибух унаслідок скиду невідмого вибухового пристрою з БпЛА.

Інформації про постраждалих та руйнування немає.

Від Hutir News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *