У ніч проти 30 травня російські «шахеди» атакували Шостку. Одним із об’єктів удару став залізничний вокзал. Пошкоджено будівлю вокзалу, інфраструктуру станції та прилеглу територію. Який вигляд має вокзал після ворожої атаки — дивіться у нашому фоторепортажі.






Від вибухів постраждали не лише об’єкти залізничної інфраструктури, а й підприємство, що працює поруч, а також житлові будинки навколо.
Цей матеріал став можливим за підтримки програми “Голоси України” / SAFE, що координується Європейським центром свободи преси та медіа спільно з Лабораторією журналістики суспільного інтересу. “Голоси України” / SAFE реалізується в рамках ініціативи Ганни Арендт за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Програма не впливає на редакційну політику, а даний матеріал містить виключно погляди та інформацію, отриману редакцією.

