У грудні 2024 року між громадами підписано Меморандум про співдружність та співпрацю.
«Під час візиту керівники громад обговорили ключові напрямки співпраці. Крім того, відбувся взаємний обмін досвідом та культурними здобутками – артисти Дружбівської громади влаштували концерт “Єднаймося у вірі, українці!”, а колективи з с Шегині доєдналися до творчої програми», – йдеться у повідомленні міської ради.
