У Середино-Будській громаді українські військові відбили спробу прориву ворожої диверсійно-розвідувальної групи. Під час бойового зіткнення ворог зазнав втрат і був змушений відступити. Про це повідомила Сумська обласна військова адміністрація.
Під час засідання Ради оборони Сумської області, яке відбулося під головуванням начальника Сумської ОВА Володимира Артюха, було розглянуто питання безпекової ситуації, мобілізації в області та облаштування блокпостів. Як повідомило військове керівництво членам Ради, станом на сьогодні прориву ворогом кордону в межах Сумської області не зафіксовано.
Однак піхотні групи противника продовжують спроби заходу на територію регіону, але щоразу отримують комплексне вогневе ураження всіма доступними силами та засобами Збройних сил України та сил безпеки. Ворог зазнає втрат і змушений відступати.
Станом на зараз на території області ворожих військ немає, проте зберігається загроза диверсійно-розвідувальних дій. Українські військові та сили безпеки продовжують пильний контроль ситуації та готові негайно реагувати на будь-які ворожі спроби дестабілізації регіону.

