28–29 квітня народний аматорський вокальний ансамбль «Дружбяночка» виступив на пісенному фестивалі в межах Демократичного тижня «Карпатське море», що проходив у містах Трускавець і Дрогобич. Про це повідомили на сторінці Дружбівської міської ради у Facebook.
Колектив виконав добірку композицій зі свого репертуару та отримав теплий прийом від глядачів. Участь у фестивалі стала важливою можливістю для популяризації культурної спадщини громади.
«Ми щиро вітаємо народний аматорський вокальний ансамбль «Дружбяночка» з чудовим виступом та бажаємо нових творчих здобутків і натхнення!», – написали на сторінці Дружбівської міської ради.



