Внаслідок ворожого обстрілу по місту Хутір-Михайлівський Дружбівської громади пошкоджено житлові будинки. Команда гуманітарної місії «Проліска» за підтримки UNHCR оперативно надала допомогу постраждалим. Про це інформує Проліска – Конотоп на сторінці Facebook.

Оперативну допомогу від благодійників отримали 43 мешканці міста. Волонтери передали матеріали для екстреного ремонту та непродовольчі товари.

Психологи місії провели п’ять консультацій — у людей зафіксовано сильну тривожність, страх та постійну емоційну напругу. Ще чотири консультації стосувались соціальних питань: компенсації за зруйноване житло та доступу до гуманітарної допомоги.



