Вчора російські війська протягом дня обстрілювали місто Хутір-Михайлівський. Про це повідомила кореспондентці Hutir.News секретарка Дружбівської міської ради Інна Родоман.
Загалом по місту росіяни завдали дев’ять ударів ФПВ-дронами. Унаслідок атак згоріли два автомобілі. Постраждалих немає.
Сьогодні обстріли Хутора-Михайлівського продовжуються, станом на 10:00 зафіксовано чотири вибухи. Наслідки з’ясовуються.

Запис Росіяни вдарили безпілотниками по Хутору-Михайлівському: є пошкодження спершу з’явиться на ЯМПІЛЬ.INFO.

