Російські військові обстріляли Дружбівську громаду. Протягом дня 3 серпня рашисти обстрілювали територію Дружбівської міської громади з артилерії, – повідомляє Сумська обласна військова адміністрація.

Зафіксовано п’ять вибухів.

Від Hutir News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *