Сьогодні зранку відбулося тестування державної системи оповіщення про надзвичайні ситуації на території Сумської області, – інформує Сумська обласна військова адміністрація
Така система діє в інших областях, на Сумщині вона буде використовуватися не постійно, а в разі виникнення екстрених надзвичайних ситуацій в області.
Крім оповіщення, ця система надаватиме відповідні інструкції щодо дій під час тієї чи іншої екстреної події.
