За даними ОК «Північ» російські військові атакували населений пункт Дружбівської громади з двох видів озброєння.

Хутір-Михайлівський – зафіксовано 30 вибухів, ймовірно з реактивної системи залпового вогню також було три обстріли внаслідок пролунало чотири вибухи, ймовірно ФПВ-дрони.

Від Hutir News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *