Іван Веретенник, школяр із Хутора-Михайлівського та учень Конотопського ліцею «Лідер», здобув дві перемоги на обласному фестивалі журналістських робіт «Медіасвіт веде у всесвіт». За свої здобутки юний автор отримав дипломи переможця та премію від Сумської обласної організації Національної спілки журналістів України. Про це повідомляє кафедра журналістики та філології Сумського державного університету.
Учень 9 класу Конотопського ліцею “Лідер” Іван Веретенник став дворазовим переможцем обласного фестивалю журналістських робіт «Медіасвіт веде у всесвіт», який організувала кафедра журналістики та філології факультету Сумського державного уныверситету у партнерстві з громадською організацією «Сумський прес-клуб», Сумською обласною організацією Національної спілки журналістів та Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.
Перше місце в номінації «Кращий автор відеосюжету» Іван отримав за роботу «Проліска надії: історія героїв, що лікують душі та відбудовують міста». Сюжет висвітлює діяльність людей, які після повномасштабного вторгнення росії не лише не втратили віру, а й стали опорою для інших — психологів та волонтерів.
Другою перемогою стала відзнака у конкурсі юних авторів імені Василя Чубура, що є складовою фестивалю й підтримує молоді таланти у сфері публіцистики.
За обидві роботи Івана Веретенника відзначено дипломами переможця, а також вручено премію від Сумської обласної організації Національної спілки журналістів України.

