Наші кореспонденти особисто від себе вітають мешканців Дружби з Днем міста!
Проте вже другий рік ми не святкуємо – у країні війна. Тому нині День міста – не про свято, а про любов до рідної землі, про повагу до історії і культури, про тодішніх і нинішніх героїв, про єдність і згуртованість наших дій, спрямованих на довгоочікувану Перемогу.

Вдячні незламним захисникам та захисницям, за кожен прийдешній день, можливість жити, працювати та мріяти. Дякуємо кожному, хто трудиться на благо нашого міста.

Ми зробили для вас маленький подарунок, аби ви мали можливість згадати, як до повномасштабного вторгнення дружбяни святкували День рідного містечка! Архівні фото наші кореспонденти взяли на сайті Дружбівської міської ради.

З Днем народження, рідне та незламне місто!

Від Hutir News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *