Міжнародний турнір з дзюдо відбувся 23 серпня в Банській Бистриці (Словаччина). Про це повідомили на сторінці Дитячо-юнацької спортивної школи “Дружба” у фейсбуці.
За результатами турніру, спортсменка Вероніка Бойко виборола срібну медаль.



Міжнародний турнір з дзюдо відбувся 23 серпня в Банській Бистриці (Словаччина). Про це повідомили на сторінці Дитячо-юнацької спортивної школи “Дружба” у фейсбуці.
За результатами турніру, спортсменка Вероніка Бойко виборола срібну медаль.

