За даними ОК «Північ» російські військові атакували населений пункт Дружбівської громади з двох видів озброєння.
Хутір-Михайлівський – зафіксовано 30 вибухів, ймовірно з реактивної системи залпового вогню також було три обстріли внаслідок пролунало чотири вибухи, ймовірно ФПВ-дрони.

